مشهد – شاندیز – امام رضا ۱۶
باغ دربار

شماره تماس: ۰۵۱۳۴۲۷۴۰۱۰

شماره تماس: ۰۵۱۳۴۲۷۴۰۲۰

یک شروع تازه...

باغ دربار با تکیه بر تجربه‌ی چندین ساله‌ی پخت شیشلیک، مفتخر است تا در فضای باز و دلنشین و محیطی درباری، با دو منوی رستوران و کافی‌شاپ، میزبان شما عزیزان باشد.  ما در باغ دربار کوشیده‌ایم تا بهترین‌ها را برای شما عزیزان فراهم آوریم و ماندگارترین خاطرات‌ را برایتان بسازیم؛ خاطراتی با عزیزان‌تان در فضایی سرسبز و خوش‌ آب‌وهوا. باغ دربار، تعریف تازه‌ای از اصالت، کیفیت و لذت است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

اکبر ایزدی...

اکبر ایزدی با سال‌ها تلاش مستمر در حیطه‌ی رستوران‌داری، به یک نام بزرگ و جدانشدنی از شیشلیک تبدیل شده است؛ تا جایی که شیشلیک خوب را با نام وی به خاطر می‌آورند. ایشان با تکیه بر منش سفره‌داری ایرانی، مرامی تازه را در حرفه‌ی رستوران‌داری بنیان نهاد که پیش از این، غبار فراموشی به خود گرفته بود. اکبر ایزدی، دارای یک رکورد بزرگ و به خاطر ماندنی در زمینه‌ی شیشلیک است؛ نام ایشان با طبخ شیشلیک ۲۰۰ متری، بیش از پیش، میان خاص و عامِ مردم، بر سر زبان‌ها افتاد که همین نکته، برگ سبزی در کارنامه‌ی وی محسوب می‌گردد. در باغ دربار با کیفیت و اصالتی روبه‌رو هستیم که گواه وجه تایین کنندگی ایشان در زمینه‌ی شیشلیک است. راه‌اندازی و مدیریت مجموعه‌ی فروشگاهی «ارم مرینت» با تنوع بسیار در عرضه‌ی انواع گوشت‌ها، یکی دیگر از نمونه کارهای مهم و اساسی ایشان در زمینه‌ی فراهم‌آوری محصولات با کیفیت غذایی است.

گالری دربار